Paul Millsap na dłużej w Jazz?

Jak donosi Brian T. Smith, Utah Jazz prowadzą rozmowy z 27 – letnim silnym skrzydłowym, których głównym tematem jest przedłużenie kontraktu. Paul Millsap może zarobić $25 mln przez kolejne 3 lata gry, jeśli tylko zgodzi się na ofertę proponowaną przez  drużynę z Salt Lake City. To maksimum jakie mogą mu zaproponować.

Jego decyzja w tej sprawie nie jest jeszcze znana, ale prawdopodobnie Millsap wstrzyma się jeszcze z podpisaniem kontraktu, ponieważ w następnym roku zostanie wolnym agentem i będzie mógł zarobić więcej pieniędzy.

Paul Millsap spędził na parkietach NBA już 6 lat, od początku swojej kariery reprezentuje barwy Utah Jazz.

Wystąpił w 462 spotkaniach, 187 razy wchodząc jako starter. Jego średnie statystyczne z sezonu 2011/2012 prezentują się imponująco, utalentowany silny skrzydłowy utrzymuję zresztą wysoki poziom gry już kilka lat.

W ubiegłym sezonie spędzał na boisku blisko 33 minuty, w tym czasie zdołał uzbierać imponujące 16.6 punktów, 8.8 zbiórki i 21.85 per na mecz. Ponadto on i Al Jefferson stworzyli w Jazz jeden z najlepszych frontcourtów w NBA, który sieje postrach zarówno w obronie jak i ataku.

Patryk Pankowiak

Wierny fan New Orleans Hornets i Chrisa Paula, odkąd ten przeniósł "swoje talenty" do LA, ogląda również mecze Clippers. Zwolennik powiedzenia: "Koszykówka to coś więcej niż gra, to styl życia".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *