Knicks zatrudnili brata JR Smitha

Władze New York Knicks postanowiły dołożyć do składu kolejnego rozgrywającego. Po Feltonie i Kiddzie szansę na grę w Big Apple będzie miał Chris Smith.

Tym samym Chris dołączy do swojego starszego brata – JR’a. Jak podkreśla agent gracza, kontrakt w NYK jest spełnieniem marzeń młodego Smitha i teraz będzie robił wszystko by nie zaprzepaścić szansy.

Jesteśmy podekscytowani dołączeniem Chrisa do Knicks i nie możemy się doczekać szansy na pokazanie swojej wartości na parkiecie. Smith będzie teraz pracował ciężko by znaleźć się w rotacji tego doświadczonego zespołu. – Marc Cornstein, agent Chrisa Smitha

Smith występował poprzednio na uczelni Lousville. Knicks ewidentnie spodobało się to co zaprezentował podczas występów w lidze letnie w Las Vegas.

Źródła zbliżone do drużyny mówią o tym, że Chris prawdopodobnie zostanie przesunięty do składu drużyny D-League – Erie BayHawks by tam się dalej rozwijać.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *