Knicks zagrają z Nets na otwarcie hali na Brooklynie

W ostatnich latach, pojedynki Knicks z Nets uważane były za lokalne derby, a potyczkom obu zespołów towarzyszyły związane z nimi emocje. Od sezonu 2012/13, kiedy Nets przenoszą się na Brooklyn, będziemy mogli mówić o prawdziwych, miejskich derbach Nowego Jorku. Pełny terminarz rozgrywek 12/13 poznamy najprawdopodobniej w czwartek wieczorem, ale jedna z lokalnych gazet dowiedziała się, że oba zespoły spotkają się ze sobą już… pierwszego dnia nowego sezonu. 1 listopada Nets podejmą Knicks w nowowybudowanej Barclays Arena, mieszczącej 18 103 fanów hali.Dzień później, Knicks zagrają z mistrzami NBA w Madiosn Square Garden.

Właśnie MSG było świadkiem jednego z popisów Jeremy’ego Lina w ostatnim sezonie. Co prawda, składy oby ekip zmieniły się bardzo znacznie, szczególnie Nets, możemy być pewni, że mecz Nets – Knicks, transmitowane w ogólnokrajowej stacji będzie miało jedną z największych oglądalności w całych rozgrywkach.

 

Piotr Gładczak

Miłośnik NBA od prawie 20 lat. Tropiciel ciekawostek statystycznych i wielbiciel NBA lat 90-tych. Nauczyciel WF i właściciel firmy gomaster.pl.

1 Odpowiedź

  1. tmx napisał(a):

    Nie moge doczekac sie 1szego listopada. Ten mecz pokaze kto bedzie rzadzic w Nowym Jorku w nadchodzacym sezonie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *