Cavs sprowadzili Jeremy’ego Pargo

Dużą aktywność na rynku transferowym w ostatnich dniach wykazują Memphis Grizzlies. Wczoraj wieczorem polskiego czasu ustalili warunki kolejnej wymiany.

Tym razem poza organizacją znalazł się Jeremy Pargo, który trafił do Cleveland Cavaliers w zamian za DJa Kennedy’ego. Dodatkowo Memphis osłodzili wymianę dorzucając gotówkę.

Pargo jest 26-letnim rozgrywającym. W zeszłym roku zadebiutował w lidze i zaliczył 44 spotkania z czego 5 w podstawowym składzie. W tym czasie notował skromne 2.9 ppg, 1.3 apg i 0.9 rpg. Poprzednio grał m. in. w lidze Izraelskiej gdzie w ostatnim sezonie wykręcał statystyki na poziomie 10.0 ppg, 6.3 apg i 3.5 rpg.

Nasze podejście jest stałe. Staramy się sprowadzać młodych i utalentowanych graczy by przy ich pomocy się rozwijać i wciąż zachować elastyczność finansową. Jeremy daje nam większe pole manewru na obwodzie. Jest młodym, grającym agresywnie, atletycznym obrońcą, który będzie dobrze pasował do naszego stylu gry zarówno w obronie jak i w ataku. – Chris Grant, GM Cavaliers

DJ Kennedy gra na pozycji obrońcy/niskiego skrzydłowego. Ma 22 lata i w zakończonych rozgrywkach zaledwie 2 razy pokazał się na parkiecie. Stąd też jego statystyki: 6.0 ppg, 3.5 rpg i 1.5 apg nie są niestety miarodajne.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

1 Odpowiedź

  1. eueueu napisał(a):

    No i dobrze zrobili Grizzlies bo na obwodzie już są: Conley, Allen, Selby, Wroten, Ellington, Bayless, więc jest już niezły tłok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *