Randy Foye znalazł nowy klub.

Były rzucający obrońca L.A. Clippers, który notował średnią 11.0 pkt w poprzednich rozgrywkach, przenosi swoje talenty do Salt Lake City. Randy Foye, bo o nim mowa, zdecydował się zaakceptować jednoroczną ofertę Jazz-menów i przystał na ich warunki współpracy.

Utah Jazz logo

Niemal oczywiste wydawało się rozstanie z klubem z Kalifornii gracza z przeszłością w Minnesocie oraz Waszyngtonie, zwłaszcza przy pozostaniu na dłużej z Clippers Chauncey’a Billupsa oraz przy zakontraktowaniu Jamala Crawforda.

Foye przychodzi do Jazz głównie by poprawić skuteczność zespołu w rzutach zza łuku, bowiem w minionych rozgrywkach zespół Ty’a Corbina, notował dopiero 27 skuteczność wśród klubów NBA.

Randy z kolei odnotował w poprzednim sezonie, drugi najlepszy próg skuteczności w karierze, na poziomie 39%. Absolwent Villanovy, teraz w Utah spotka swojego niedawnego kolegę z Clippers, Mo Williamsa, i raczej w duecie z nim stworzy parę starterów na pozycjach obwodowych. Szykuje się nam zatem mocny desant Clippersów w Salt Lake City. Czy jednak na tyle mocny, by poprawić ubiegło sezonowy bilans?

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

1 Odpowiedź

  1. croolick pisze:

    Uff, wreszcie mój ulubieniec wyjechał z LA:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *