Kidd przeprosił za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu

Jason Kidd, od niedawna koszykarz klubu ligi NBA New York Knicks, przeprosił mieszkańców miejscowości Hamptons za spowodowanie wypadku, gdy prowadził samochód pod wpływem alkoholu.

39-letni zawodnik rozbił w poprzednią niedzielę swoje auto o słup telefoniczny.

Chciałem bardzo przeprosić całą lokalną społeczność, bo wiem, że ten wypadek naruszył bezpieczeństwo mieszkańców. Chciałem też podziękować rodzinie i przyjaciołom, za wsparcie, jakie mi okazali w ostatnich dniach – napisał na swoim koncie na Twitterze prawie tydzień po incydencie.

Kidd doznał niegroźnych obrażeń ciała i po wstępnym przesłuchaniu przez policję w Southampton Town został przewieziony do szpitala. W sprawie wypadku, którego był sprawcą, toczy się postępowanie wyjaśniające, które najprawdopodobniej znajdzie swój finał w sądzie.

Zawodnik ma za sobą 19 sezonów w lidze NBA, w której rozegrał dotychczas 1315 spotkań, odnotowując w nich średnio 13 punktów, 6,4 zbiórki oraz 9,1 asysty. Dwukrotnie doprowadził New Jersey Nets do finału fazy play off. Oprócz tego był też graczem Dallas Mavericks (mistrzostwo ligi w 2011 roku) i Phoenix Suns.

Źródło: PAP

2 komentarze

  1. ZKSiak napisał(a):

    „napisał na swoim koncie na Twitterze prawie tydzień po incydencie.” – wytrzeźwiał :D

  2. niepoprawny napisał(a):

    Kidd pokazał, że jest zwykłym baranem i debilem siadając za kółkiem pod wpływem alkoholu. Jedyne szczęście, że nikogo nie zabił.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *