Byki szukają strzelca za Korvera.

Kyle Korver został oddany do Hawks, a z Atlanty przywędrował do Chicago Vladimir Radmanović. Byki ciągle szukają możliwości do wymiany Richarda Hamiltona, dla którego pierwszy rok w Wietrznym Mieście nie był udany. W międzyczasie na Brooklyn powędrował C.J. Watson, a o krok od przeprowadzki do Kanady jest John Lucas. Nie jest tajemnicą więc, iż Tom Thibodeau potrzebuje ognia na obwodzie.

Kto wie czy w ciągu kilku następnych godzin nie poznamy odpowiedzi na pytanie, kto zagra w czerwonym trykocie na pozycji numer 2. Wszystko wskazuje na to, że kolejny trop prowadzi aż do Nowego Orleanu..

foto: Interbasket

Wg nieoficjalnych informacji sternicy Bulls osiągnęli wstępne porozumienie z agentem włoskiego shootera, Marco Belinelliego. Dystansowy strzelec ma  za sobą udany sezon wśród Szerszeni, podczas którego osiągał rekordowe średnie: minut na parkiecie – 29.8 , zbiórek – 2.6 , punktów – 11.8 .

26-latek ma za sobą doświadczenia z 6 lat gry w lidze, podczas których reprezentował barwy Warriors, Raptors i Hornets. Wg ostatnich doniesień miałby on podpisać w Chicago dwuletnią umowę.

UPDATE: Bulls zainteresowali się również usługami E’Twauna Moore’a, którego w najbliższym czasie zwolnią Houston Rockets.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

3 komentarze

  1. GPRbyNBA napisał(a):

    nie znam kolesia Jaki jest w obronie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *