Są chętni na usługi Darko..

Numer 2 draftu 2003 roku, który został wybrany przez Detroit Pistons, przed Carmelo Anthonym, Chrisem Boshem i Dwaynem Wadem został niedawno amnestionowany przez Minnesotę T-Wolves. Jeden z największych bust’ów w historii draftu, mający na końcie mistrzowski pierścień z 2004 roku nie może jednak narzekać na brak zainteresowania ze strony innych klubów NBA.

Pierwsi w kolejce są (uwaga!) Miami Heat, którzy pozyskując Darko mieliby w składzie aż 4 graczy z top5 draftu 2003 roku. Przypomnijmy sobie, że z 1-ką wybrany był wówczas do Cavs – LeBron James.

Drudzy to ci, którzy wygrali wyścig po Granta Hilla czyli Los Angeles Clippers. DeAndre Jordan mógłby mieć wcale nie gorszego przeciwnika o miejsce na parkiecie w ‚S5’.

Numerem 3 są godzący się z odejściem Omera Asika – Chicago Bulls. Serb miałby być back up’em dla Francuza – Joakima Noaha.

Czwarci w kolejce są wg doniesień Brooklyn Nets, którzy szukają zmiennika dla Brooka Lopeza. Sieci jednak czekają na odpowiedź ze strony agenta Nazra Mohammeda, gdyż to ex środkowy Thunder i Bobcats jest ich pierwszym wyborem na zmiennika Lopeza.

Darko Milicić, ma 27 lat, grę w 5 klubach NBA oraz statystyki na poziomie 6pkt i 4zb podczas całej zawodowej kariery za oceanem. Czy będzie w stanie nas czymś pozytywnym jeszcze zaskoczyć i któryś z trenerów zmusi go do większej pracy, byśmy ujrzeli przebłysk jego niewidocznego talentu?

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

2 komentarze

  1. M2V3P napisał(a):

    To już lepiej niech LBJ zacznie grac jako C ;]

  2. Jakub Szefler napisał(a):

    co miami go chcą nie serio. Pokaż to info bo nie uwieże. Mógł by wrócić do europy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *