Hornacek kandydatem na trenera Magic

Jak donosi stacja ESPN – Orlando Magic są zainteresowani zaoferowaniem posady pierwszego szkoleniowca Jeffowi Hornackowi.

Dotychczasowy asystent i były świetny gracz Utah Jazz zostanie zaproszony na rozmowę z zarządem w najbliższych dniach.

Hornacek przebywa w tej chwili wraz z drużyną Jazz w Orlando , która występuje w NBA Summer League (wczoraj przegrali 73-76 z Detroit Pistons).

49-letni letni w tej chwili Hornacek w czasie 14 sezonów na parkietach najlepszej ligi Świata reprezentował barwy Phoenix Suns, Philadelphia 76ers i oczywiście Utah Jazz. Grał na pozycji rzucającego obrońcy, a jego średnie to imponujące 14.5 ppg, 4.9 apg i 3.4 rpg.

Poza Jeffem wśród kandydatów na miejsce po Stanie Van Gundym wymienia się m. in. Lindsey’a Huntera (ostatnio trener w Phoenix Suns), Michaela Malone’a (asystent w Golden State Warriors), Briana Shawa (asystent w Indiana Pacers), Jacque’a Voughna (asystent w San Antonio Spurs) i Quina Snydera (asystent w Los Angeles Lakers, ponoć porozumiał się w sprawie kontraktu z CSKA Moskwa).

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

3 komentarze

  1. Ysight napisał(a):

    Pamiętam Hornacka, dobry zawodnik. Miał charakterystyczny gest poprawiania grzywki przy rzucaniu wolnych.

  2. Angelo napisał(a):

    Duet Hornacek & Stockton :) podanie do Malone’a i wszystko jasne!

  3. bartol86 napisał(a):

    heheh faktycznie rzuty osobiste wykonywal jak nikt inny zawsze lubilem goscia swietnie ulozona reka a swoja droga czarno widze w przyszlym sezonie orlando magic

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *