Rozchwytywany Crawford

Jeden z najlepszych graczy wchodzących z ławki w NBA, rzucający obrońca Jamal Crawford ma spotkać się z działaczami Lakers by omówić jego ewentualne występy w Mieście Aniołów.

31 letni zawodnik ostatni sezon spędził w barwach Porland Trail Blazers, jednak nie był zadowolony ze swej roli w zespole i głośno domagał się transferu do innego klubu.

W Lakers oczywiście Crwaford nie mógłby liczyć na występy w pierwszej piątce, jednak byłby idealnym zmiennikiem dla Kobe Bryanta, choć mógłby też wspólnie z nim występować na parkiecie jednocześnie w wyrównanych końcówkach spotkań, gdzie Crawford czuje się jak ryba w wodzie.

Jamal Crwaford dzierży rekord ligi NBA pod względem celnych rzuótów z dystansu z dodatkowym rzutem wolnym, czyli popularnym, aczkolwiek rzadko widywanym rzutem „za cztery” punkty.

W swojej karierze Crawford występował w barwach Chicago Bulls, New York Knicks (najwyższe wskaźniki w karierze – 20.6pkt na mecz, Golden State Warriors, Atlanta Hawks i Portland Trail Blazers).

Zawodnik ten w 2010 roku został wybrany najlepszym rezerwowym ligi NBA. O tego gracza starają się również działacze Los Angeles Clippers oraz Chicago Bulls.

2 komentarze

  1. LALfan pisze:

    świetny zmiennik, przy Kobem mógłby grać na PG. Tylko jest pytanie czy Lakersów stać na niego?

  2. Sitjs pisze:

    Minnesota Timberwolves też się nim interesuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *