Zwrot w sprawie Ray Ray’a!

Miami Heat oferuje Ray’owi , jednoroczny i 3 mln kontrakt. Memphis Grizzlies zaproponowali 5 mln USD za sezon. W wyścigu po Allena biorą również udział Phoenix Suns.

Chris Broussard mający z reguły sprawdzone informacje z Bostonu, powołuje się na swoje źródła i sugeruje, że Ray Allen Pozostanie Celtem przez kolejne 2 lata!

Wg ostatnich doniesień Mistrz NBA z 2008 roku może spodziewać się ode Celtów 2-letniej umowy, wartej 12 mln USD czyli dwukrotnie wyższej od propozycji Heat. Celtowie sprawdzają też alternatywy dla Ray Ray’a, a na dzień dzisiejszy są to: Jamal Crawford oraz O.J. Mayo. W dodatku nie milkną spekulacje, iż Zieloni chcą również zamknąć sprawę nowej umowy dla Brandona Bassa. Niektóre, mniej oficjalne źródła spekulują, iż blisko Bostonu może być również Kirk Hinrich z Atlanty Hawks.

Przypomnę, że wczoraj na warunki nowej umowy z Celtami przystał rówieśnik Allena, 36-letni Kevin Garnett, który zarobi w granicach  34-36 mln USD za kolejne lata w Bostonie.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

4 komentarze

 1. Hmm, IMHO czas już dla Celtów na nowe. Kolejny rok mija a kości i stawy weteranów wcale młodsze się nie robią…

 2. Adrian89 pisze:

  Celtic chcą doprowadzić już do takiego stanu, kiedy za te dwa lata będą mieli pełną pule do rozdysponowania. Bo logiki jakiejkolwiek doszukać się nie mogę. Ray 3-4 to ok Garnetowi dałbym 25 za 3 sezony ale to i tak maks. Trzeba się rozwijać a nie czekać na sezon bez kontuzji

 3. Backrus pisze:

  Tylko czy ktoś wyobraża sobie tankujących C’s lub SAS? Obie drużyny nie potrzebują wcale tak dużo (np zdrowy Bradley w serii z Heat), aby wykonać last run for da ring.

  • Lanfaust pisze:

   Spurs to nie jest dobry przykład. Ja pamiętam jak Spurs tankowali po Duncana. fakt, przez część sezonu Robinson był kontuzjowany, ale i tak mieli solidną pakę Dziadek Willkins, Elliott, Avery Johnson, Del Negro, Maxwell i kilku solidnych zadaniowców Monty Williams, Perdue, Herrera, Ch. Smith. wygrali tylko 20 meczów w sezonie i tylko Grizzlies byli od nich gorsi. Dwa lata później zdonbyli z tym składem (+Duncan) Misia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *