Wilki szykują wzmocnienia.

Nie tylko Chase Budinger może wzmocnić pozycję numer 3 wśród Timberwolves. Otóż okazuje się ,że Dave Kahn złożył jako pierwszy ofertę francuskiemu skrzydłowemu, Nicolasowi Batum..

Francuz miał być pewniakiem do pozostania w Portland a tymczasem na słynącego z obrony small forwarda parol zagiął klub z Minnesoty. Jak się okazuje, za 4 następne lata gry w zimnej krainie Batum mógłby dostać 45-50 mln USD.

Zastanawiający jest fakt, iż Portland Trail Blazers mogą zrezygnować z usług Francuza, gdyż na dzień dzisiejszy priorytetem dla nich wydaje się być osoba Roy’a Hibberta. Centrowi Indiany zaproponowano maksymalny, 4-letni kontrakt.

Co ciekawe, klub z Minnesoty również szuka kolejnego podkoszowego i pierwszym ich wyborem na pozycję zmiennika Nikoli Pekovića stał się Greg Stiemsma z Bostonu.

Dave Kahn dał wolną rękę w szukaniu klubów swoim dwóm dotychczasowym graczom: Anthony’emu Randolphowi oraz Michaelowi Beasley’owi. Pierwszy może trafić do Mavericks a drugi z kolei do Lakers.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

2 komentarze

  1. MiecioMiszcz pisze:

    Nie no, więcej swingmanów potrzebują… Jeszcze z 5 pg i skład zamknięty.
    Kaaaaaaahn!

  2. Sitjs pisze:

    @Miecio to że było 3 PG uratowało dupe Minnesocie. A Luke grał przecież grał jako SG. 3 graczy na pozycji SF/SG to nie jest jeszcze głupota przy 4 tak. A jak zakontraktuja Roy-a to będzie po 2 graczy na pozycje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *