Nets osiągnęli porozumienie z G-Forcem.

Jak donoszą N.Y. Post i Yahoo sternicy Brooklyn Nets osiągnęli werbalne porozumienie z Geraldem Wallacem. Wg obu źródeł G-Force zgodził się podpisać nową umowę, opiewającą na 4-lata i wartą 40 mln USD. Nie jest tajemnicą, że ex gracz Bobcats i Blazers może się stać ważną częścią wymiany.

Od wczoraj nie milkną spekulacje na temat przenosin Wallace’a do Orlando lub do Atlanty..Cześć źródeł łączy atletycznego, niskiego skrzydłowego z wymianą z Magic, jako część zapłaty za Dwighta Howarda (MarShon Brooks i Brook Lopez to pozostała część zapłaty). Inne wieści niosą, iż G-Force miałby przenieść się do stolicy stanu Georgia, by tam zająć miejsce Joe Johnsona (z Wallacem miałby się również przenieść Lopez).

Jak powszechnie wiadomo dla Nets istotny jest każdy dzień, gdyż muszą oni znaleźć przynętę na Derona Williamsa. Ciekawe jest to, że razem z Williamsem zagrać w jednej drużynie chce Jason Kidd. Czyżby zatem Nets w prezencie z D-Willem otrzymali również swojego, innego, byłego rozgrywającego, Kidda?

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *