Hibbert z optymalną ofertą ze strony Blazers!

Mimo, że wybrali w drafcie prezentowanego poniżej centra Meyersa Leonarda, to zaskoczyli opinię publiczną i poszli na całość! W momencie, kiedy można było rozpocząć rozmowy z zastrzeżonymi agentami, szefostwo Blazers nie próżnowało i ruszyło w stronę Roy’a Hibberta.

Neil Olshey i Larry Miller odwiedzili tegorocznego All Stara, oferując mu maksymalną z możliwych ofert za kolejne 4 lata gry w Portland. Hibbert ma czas do 11 lipca by zdecydować o swojej przyszłości i ewentualnie parafować umowę..

Następnie, po parafce, 3 kolejne dni będą należały do sterników Pacers, by wyrównać ofertę i ewentualnie dodać 5 rok gry u siebie. Jeśli zrobią to, wówczas center, który notował średnie 12.8pkt, 8.8zb i 2.0blk może zostać w stanie Indiana.

Spekuluje się, że Hibbert jest priorytetem wśród wolnych agentów dla Smug z Oregonu. Ponadto i również uważany jest za TOP5 wolnych agentów tego lata. Trzeba przyznać, iż sternicy PTB rozpoczęli off-season z przytupem.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

6 komentarzy

 1. Adrian89 napisał(a):

  Hickson z ławki znów się podłamie i będzie piach grać. Dla mnie to zmienników bardziej potrzeba niż super gwiazd. S5 wygląda dla mnie ok, jakiegoś pg z doświadczeniem na początek sezonu można. I tyle

 2. woy9 napisał(a):

  Hicksona może nie być w PTB jeśli dojdzie Hibbert .

 3. Bart napisał(a):

  I tak nic z tego nie będzi bo Indiana wyrówna ofertę.

  • woy9 napisał(a):

   Nie do końca jest to pewne..priorytetem Pacers jest na dziś Eric Gordon. A jutro spotykają się z potencjalnym następcą Hibberta, Omerem Asikiem.

  • Krzychair napisał(a):

   Asik dostał ofertę z Houston przecież…

  • woy9 napisał(a):

   I would be back after Holidays!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *