Wrzuta dnia: Kahn się nie popisał..

Przypominacie sobie historię sprzed paru tygodni, kiedy ulubieniec wielu, Dan Gilbert zaproponował wymianę picków sternikom New Orleans Horntes? Otóż, wówczas szef Kawalerzystów chciał pozyskać numer pierwszy kosztem swoich wyborów: czwartego i dwudziestego czwartego.

Oczywiście jak wiecie cały deal miał się nijak i nie ujrzał światła dziennego, a Pan Gilbert otrzymał szybkie „NIE” ze strony Hornets. Wczoraj wydarzyła się podobna historia, a tym razem „last action hero” chciał zostać David Kahn..

Szef Wilków chciał wysłać swój zeszłoroczny numer 2 i osobę Derricka Williamsa do Bobcats, w zamian za ich drugi wybór (nie koniecznie Michaela Kidd-Gilchrista). Rich Cho i Michael Jordan nie dali się na to namówić i wzorem Szerszeni wysłali szybkie „NIE” do Kahna.

Jak widać na każdym kroku, tegoroczny nabór cechuje znacznie wyższy poziom umiejętności debiutantów i ich wartość nawet na poziomie miejsca poza pierwszą 15tką jest porównywalna/wyższa z pierwszą 10tką zeszłego roku. Jedno jest pewne, przyszły sezon zapowiada się jeszcze ciekawiej a występy Davisa, Robinsona, Kidda-Gilchrista czy Beala będą elektryzowały niejedną publiczność.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

1 Odpowiedź

  1. el napisał(a):

    Następny Draft też się zapowiada całkiem nieźle…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *