Rockets wymieniają graczy i picki z Bucks.

Jeśli Houston Rockets dalej myślą realnie o pozyskaniu Dwighta Howarda to właśnie wykonali kolejny ruch, pozyskując kolejny wysoki numer w drafcie. Po pozyskaniu numeru 18 z Minnesoty w zamian za Chase’a Budingera, teraz udało im się namówić do wymiany Milwaukee Bucks. 

Tym razem sternikom klubu z Houston, dwukrotnym Mistrzom NBA z 1994 i 1995 roku, udało się pozyskać numer 12 piątkowego draftu wraz z Johnem Leuerem, Jonem Brockmanem i Shaunen Livingstonem włącznie..

Rockets tym ruchem również wysłali do Wisconsin swojego środkowego Sammy’ego Dalemberta, oddając wraz z nim numer 14 draftu. Teraz Rakiety mają w swojej kolekcji numery 12,16 i 18 piątkowego naboru. Bucks z kolei nie tylko dodali wsparcia swojemu duetowi obrońców – Brandon Jennings i Monta Ellis – zalepiając niejako dziurę po Andrew Bogucie (oddanym do Golden State Warriors), ale również mają nadal nadzieję na pozyskanie obrońcy czy skrzydłowego pokroju Terence’a Rossa lub Jeremy’ego Lamba.

O ile osoba Shauna Livingstona (5.5 pkt  na mecz) zapewni wsparcie dla Gorana Dragića lub Kyle’a Lowry’ego na pozycji rozgrywającego, o tyle trzecio-roczniak Jon Brockman (1.1pkt i 2.1 zb) i zeszłoroczny rookie John Leuer (4.7 pkt w poprzednim sezonie) powalczą o minuty na skrzydle i pod koszem houstończyków.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

1 Odpowiedź

  1. OKC napisał(a):

    Ja nadal nie czaje po co Howard mialby tam pojsc. No chyba ze jeszcze jakis zespol bedzie w to wmieszany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *