Tony Parker pozywa klub w NY na 20 mln $

Klub W.i.P. po bójce

20 mln $ – na tyle opiewa pozew sądowy przeciwko klubowi W.i.P. w nowojorskiej dzielnicy SoHo złożony przez Tony’ego Parkera. Gwiazda Spurs domaga się odszkodowania za to, że ucierpiał jako przypadkowy uczestnik bójki między Chrisem Brownem i ekipą rapera Drake’a.

O całej sytuacji doniósł The Huffington Post, który dotarł do dokumentów złożonych w Stanowy Sądzie Najwyższym na Manhattanie.

Tony wraz ze swoją przyjaciółką bawili się w klubie, gdy doszło do bójki między muzykami. Parker widząc co się święci osłonił partnerkę, ale sam dostał w lecącą butelką w okolicach oka. W wyniku uderzenia ucierpiała siatkówka oka Francuza. Na szczęście uraz nie jest na tyle poważnie by miał wpływ na jego grę.

W pozwie głównym punktem zaczepienia jest to, że klub nie zapewnił wystarczającej ochrony swoim gościom.

Ciężko jest przewidzieć, jak potoczą się dalsze losy tej sprawy (przypuszczam, że dojdzie do ugody), ale widać jak obrotni prawnicy potrafią wyczuć pieniądze.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

2 komentarze

  1. kosmos11 napisał(a):

    Po tytule oczekiwałem więcej… a tu żadnych gaśnic….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *