Magicy z nowym managerem.

Nie Jeff Bowyer, a na pewno nie Phil Jackson..Ostatecznie Orlando Magic i rodzina DeVoss zdecydowali się na bardzo młodego, bo 30-letniego Roba Henningana, który dotychczas uczył się managerki w Oklahomie City i San Antonio.

Henningan zastąpi zwolnionego Otisa Smitha i postara się w miarę szybko i sprawnie przebudować drużynę, rozpoczynając budową od znalezienia odpowiedniego trenera..

Niektóre źródła sugerują, iż to tylko kwestia dni i przed 28 czerwca tj. dniem draftu Magicy postawią na swojego byłego gracza, asystenta Franka Vogela w Indianapolis, Briana Shawa.

Spekuluje się, iż jako główne zadanie dostał nowy G.M. wytransferowanie Dwighta Howarda z możliwym, jak największym zyskiem dla organizacji Magic. Henningan pracował w Spurs od sezonu 2004-2005 pnąc się po kolejnych szczeblach managerskiej kariery, zajmując się nie tylko zarządzaniem klubu, ale również scoutingiem.

 

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *