Rekord oglądalności pierwszego spotkania finałów.

LeBron James kontra Kevin Durant, nie było lepszego wabika na fanów NBA. Jak się okazuje, wg wyników stacji ABC, pierwszy mecz finałowej potyczki pobił dawny rekord stacji.

Do tej pory największym wynikiem podczas otwarcia – był wskaźnik z 2004 roku – kiedy po latach przerwy znów oglądaliśmy konfrontację L.A. Lakers z Detroit Pistons.

Po pierwszym meczu Tłoków z Jeziorowcami okazało się ,że 11.6% Amerykanów, którzy mieli włączony odbiornik TV wybrało właśnie to spotkanie. Wczoraj natomiast padł rekord, wynoszący 11.8%. Dla przykładu zeszłoroczne spotkania Mavericks z Heat na otwarcie przyniosło 10.7%.

Do tej pory , na przestrzeni całego sezonu, spotkaniem, które wzbudziło największe zainteresowanie Amerykanów był mecz siódmy z finałów konferencji Miami-Boston. Rezultat 9.1 % był najwyższym w play offs.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *