Jordan znów wziął Ewinga na plakat ;-)

Wiele się mówiło o podjęciu samodzielnej pracy przez słynnego, nowojorskiego King Konga. Po udanym asystowaniu w Orlando Stanowi Van Gundy oraz solidnej pracy z Marcinem Gortatem i Dwightem Howardem, pozostająca bez mistrzowskiego pierścienia legenda Madison Square Garden wiele sobie obiecywała po spotkaniu z Michaelem Jordanem.

Dziś popołudniu słynny center nowojorczyków odbył rozmowę z Jego Powietrzną Wysokością, podczas której usłyszał, iż jego słynny rywal nie zaoferuje mu wymarzonej, pierwszej posady..

Sam M.J. mocno liczy na dzisiejszy dobry los w drafcie a szczęścia na ławce trenerskiej będzie szukał w osobach Jerry’ego Sloana, Nate’a McMillana oraz Mike’a Malone’a czy Nate’a Thibbetsa. Ci dwaj ostatni również liczą na swoje debiuty po przygodach u boku Marka Jacksona w Oakland oraz Byrona Scotta w Ohio. Tylko czy Jordan czasem ich nie weźmie na plakat?

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *