Dwight-mare przed nami!

Autor: Bartek Berbeć

Orlando Magic mogą przechodzić najbardziej brutalną przebudowę, jaką od kilku lat dane nam był oglądać w NBA. Po zwolnieniu trenera i generalnego managera prawdopodobnie przyszedł czas na pozbycie się jednej z najbardziej kapryśnych gwiazd NBA.

Kiedy klub NBA zawodzi, czystki mające na celu poprawić sytuację trwają zazwyczaj kilka lat. Inaczej jest jednak w Orlando, w którym właściciel Rich DeVos chyba stracił cierpliwość i chce odwrócić „Magię” do góry nogami..

Najpierw topór spadł na trenera Stana Van Gundy’ego oraz głównego menadżera, Otisa Smitha. Wydawało się, że tak radykalne ruchy mają na celu zatrzymanie na Florydzie Dwighta Howarda, jednego z najbardziej dominujących koszykarzy w lidze NBA. Nic z tych rzeczy! Jak dowiedział się serwis CBS Sports oraz Chris Sheridan, klub będzie chciał pozbyć się „DH12” jak najszybciej. Ofert ma słuchać już od wyników loterii draftowej, która odbędzie się w przyszłym tygodniu.

Czeka nas w związku z tym istny ogrom doniesień związanych z transferem Howarda. Już teraz amerykańskie media nazywają tę sytuację „Dwightmare” (połączenie Dwight z „nightmare” – z ang. „koszmar”). Pierwsze spekulacje mówią o potencjalnych rozmowach przedstawicieli Magic z Mitchem Kupchakiem z L.A. Lakers. Zobaczymy co wydarzy się jeszcze..

5 komentarzy

 1. NBAfan pisze:

  Skoro Magic chcą wymienić DH12 to Kupchak będzie negocjował wymianę DH12 za Bynuma, zresztą i tak Magic nic lepszego nie dostaną

  • TerminX pisze:

   I nie zdziwię się jak mu się uda.

  • Ely3 pisze:

    
   a jaka to różnica dla Magic. Bynum ma kończący się kontrakt i żadnej gwarancji że będzie chciał u nich grać. Poza tym Dwight zapowiadał ostatnio że on w Lakers nie podpiszę przedłużenia bo jego priorytety to Nets/Mavs/Clippers i Knicks

 2. Maksym pisze:

  Kiedy dokładnie jest loteria draftowa?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *