Kirilenko chce wrócić na parkiety NBA

Nie od dziś wiadomo, że Andrei Kirilenko chce powrócić na parkiety NBA. Coraz głośniej mówi się, że były silny skrzydłowy Utah Jazz miałby powrócić do klubu bądź miałby znaleźć się w Brooklyn Nets

W rozmowie dla Sovsport.ru, Andrei Kirilenko tak wypowiedział się w kwestii powrotu do NBA: „Nets i Jazz to moje priorytety. W Utah grałem przez całą swoją karierę w NBA natomiast w Nets jest rosyjski właściciel, ale dalej nie wiem, gdzie zamierzam grać. Poczekajmy do pierwszego sierpnia, kiedy rynek NBA się otworzy. Teraz chce odpocząć i cieszyć się ze zwycięstwa w  lidze rosyjskiej. Myślę, że zasłużyliśmy na tytuł”.

Po takich słowach koszykarza należy tylko czekać, a być gdy rozpocznie się sezon regularny zobaczymy Kirilenkę w Jazz lub Nets.

Coraz częściej się też mówi o przedłużeniu umowy z brooklyńskim teamem przez Derona Williamsa, który spędził kilka dni wraz z rodziną w Rosji i w pałacu Mikhaila Prokhorova, również w towarzystwie AK-47. Williams wypatruje też nowości w sprawie Dwighta Howarda, który coraz częściej i głośniej odnosi się do przeprowadzki z Orlando. Jak wiadomo nowym domem Supermana mógłby być Brooklyn.

Przyznacie, że tercet Williams-Howard-Kirilenko mógłby wprowadzić Nets na enbiejowskie salony! Nie zapominajmy wszak, że w zespole jest jeszcze Gerald Wallace.

5 komentarzy

 1. gratek pisze:

  Tylko kogo mieli by dać w zamian z DH? Polowie składu kończą się kontrakty, a oddanie większości wartościowych grajków też nie jest drogą.

  • woy9 pisze:

   Przede wszystkim Brook Lopez, a w dalszej kolejności: Kris Humphries, Anthony Morrow i Jordan Farmar. Nets mieliby pozyskać również z Magic Hedo Turkoglu.

  • gratek pisze:

   Tylko czy Lopez i Humphries będą chcieli podpisać nowe kontrakty mając w perspektywie przymusową przeprowadzkę do Orlando?

 2. wjnlb pisze:

  hedo gdyby przesniosl sie do NJ to ja bym od razu amnestie zastosowal. ten koles ani w 20 % nie jest wart tych pieniedz ktore sa mu placone

  • Affron111 pisze:

    Jaką amnestię? LUDZIE!! Amnestie można stosować na graczu który w momencie podpisywania nowego CBA był twoim graczem. Orlando może amnestionować Hedu, ale po transferze Nets już nie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *