Rozstrzelani-pokonani: Minnesota Timberwolves.

Dziś kolejna drużyna na tapecie i pięć pytań do Was w kontekście występów Minnesoty Timberwolves. Zacznijmy więc strzelanie do Wilków!

1. Kurt Rambis w dwóch poprzednich sezonach wygrał dla Wilków 32 spotkania na 164 rozegrane. Rick Adelman w pierwszym swoim sezonie wygrał tylko o 6 mniej a rozegrał ich raptem 66. Jaka była wg Ciebie największa zmiana dokonana przez nowego szkoleniowca?

2.  Michael Beasley – zostawić go w składzie na dłużej czy pozwolić odejść, stawiając na Derricka Williamsa? Dlaczego??

3. Kto uczynił największy postęp wśród Timberwolves: Kevin Love, Nikola Peković czy może inny zawodnik?

4.  Kogo lub czego potrzebują Wilki by nawiązać do najtłustszych lat z przeszłości i ery Kevina Garnetta oraz Latrella Sprewella by bić się z najlepszymi z Zachodu o finał konferencji?

5. Czy po operacji wiązadła kolanowego Ricky Rubio będzie w stanie wrócić do prezentowanej na początku sezonu formy i zaskoczyć nas jeszcze bardziej nieprawdopodobnymi podaniami?

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

4 komentarze

 1. Taha20 pisze:

  1. Miał w swoich szeregach lepszy rooster niż poprzednik.
  2. Zostawić. Mimo zbyt często nonszalanckiej gry jest znakomitym shooterem. Twarda ręka coacha i mogą być z niego ludzie.
  3. Nikola Pekovic.
  4. Zdrowego Rubio i dalszego rozwoju takich graczy jak Love (szczególnie difens), Williams, Johnson.
  5. Oby 

 2. Mack Kom pisze:

  1. Jest trenerem z prawdziwego zdarzenia.
  2. Postawić na D.W i innych utalentowanych zawodników na SF, ponieważ Micheal się tam i tak marnuje.
  3. R.Rubio, transformacja do nba okazała się jedną z najgładszych, spośród zawodników słabszych fizycznie pochodzących ze starego kontynentu.
  4. 2 lat ogrania w miare stabilnym składzie o ustalonym trzonie, oraz shootera z pozycji nr 2 (może L.Williams?).
  5. Co do podań na pewno, mam nadzieję jednak że rehabilitacja i sama operacja przebiegną na tyle pomyślnie iż Hiszpan nie straci swojego największego atrybutu fizycznego = szybkości.

 3. saturn pisze:

  1. Prawda, że dysponował lepszym składem, ale Adelman to całkiem inna liga trenerska. W przyszłym sezonie  dopiero będzie widać jego pracę.

  2. Zamienić za kogoś wartościowego na 2-kę. Dobrych strzelców w lidze jest sporo, a Adelman nie potrzebuje gwiazdorów. z Williamsem i Lovem mają bardzo moce skrzydło, Nikola całkiem radzi sobie na środku, a jeśli Rubio wróci do zdrowia, to rozegranie wraz z Barea i Rindourem mają wystarczające. Brakuje im dynamicznego, biegającego do kontr SG.

  3. Sam nie wiem, cały zespół za Adelmana zaczął się ładnie rozwijać, w dużej mierze za sprawą Rubio. Pekovic po prostu znalazł swoje miejsce w zespole i złapał trochę swobody. Love się bardzo zmienił.  Rubio znakomicie zaaklimatyzował.

  4. Zdrowego Rubio i kogoś pokroju Sprewella. Wesley Johnson jakoś się w tej machinie nie odnajduje. Potrzebują kogoś innego.

  5. Bardzo na to liczę, bo takich efektownych podań nie widziała ta liga od czasów Magica i Thomasa.

  • dobry85 pisze:

   Z tymi podaniami to kolega zapomnial chyba o White Chocolate  ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *