Rondo zawieszony na mecz numer 2.

Nie kara pieniężna a zawieszenie na jeden mecz tak wygląda wyrok ligi w stosunku do zachowania lidera Celtów podczas pierwszego meczu Celtics z Hawks. Stu Jackson poinformował o decyzji ligi za pośrednictwem ligowej strony.

Szeroko komentowane zajście miało miejsce na 41 sekund przed końcem 4 kwarty pojedynku otwierającego serię Celtów z Jastrzębiami. Rondo bardzo mocno wyraził swoje niezadowolenie, najpierw krzycząc na arbitra z podniesionymi rękoma a następnie odepchnął go!

Dla przypomnienia Celtowie przegrali pierwszy mecz w Phillips Arenie i jeśli przegrają drugi będą w połowie drogi do odpadnięcia z play offs 2012.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

2 komentarze

  1. Torquemada pisze:

    Nie ma to jak wiarygodna relacja – odepchnął go! Jeszcze trzeba było napisać że sędzia przeturlał się przez ćwierć parkietu:) Nie krzyczał na niego z podniesionymi rękami – podniósł ręce pokazując sporną piłkę, potem jak sędzia pokazał faul Bass’a powiedział coś do niego za co dostał technika. Czy piszący widział to zajście?

  2. Marcin#10 pisze:

    Ja widziałem wielokrotnie i Rondo zdecydowanie zbyt agresywnie zareagował. Nawet nie to odepchnięcie, ale krzyczał do sędziego, co jest niedopuszczalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *