Knicks przegrali i stracili Stoudemire na G3?

Amar'e Stoudemire po spotkaniu z Heat

Opis dzisiejszego spotkania możecie przeczytać poniżej, ale nie mniej ciekawe zdarzenie miało miejsce po ostatnim gwizdku. Wściekły na siebie i swój zespół Amar’e Stoudemire schodząc do szatni uderzył ręką w skrzynkę z włącznikiem alarmu pożarowego i gaśnicą, a rozbite szkło mocno poraniło mu dłoń.

Źródło stacji ESPN podało, że gwieździe NYK trzeba było założyć szwy i jej występ w kolejnym spotkaniu serii z Heat stoi pod wielkim znakiem zapytania.

I am so mad at myself right now. I want to apologize to the fans and my team, not proud of my actions. headed home for a new start. – Amar’e Stoudemire za pośrednictwem swojego konta w serwisie Twitter

Bez STATa szanse na urwanie choćby jednego spotkania w serii z Miami spadają do minimum. Wszak to on i Tyson Chandler mieli zdominować strefę podkoszową i maksymalnie niwelować to co Heat zdobywali dzięki duetowi Wade – James.

He’s probably going to be out. I don’t know how bad it is. … Your emotions run high. In a split second, a decision can alter things. You can’t fault anybody. We’ve got to deal with the repercussions.Tyson Chandler

Nie mogłeś wybrać lepszego momentu Amar’e?

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

4 komentarze

 1. Fixer6 pisze:

  idiota, w dodatku idiota za $100.000.000

 2. Damian pisze:

  Oni już psychicznie nie wytrzymują.

 3. Sikwitit pisze:

  Dzieki temu NY zaczna grać. Bedzie 2-2 w MSG

 4. gratek pisze:

  Czy osłabienie, to się okaże, bo Knicks całkiem fajnie grali bez niego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *