Horford jednak odpuszcza..

Kilka dni temu do naszych uszu dobiegły informacje, że Al Horford wraca do zdrowia i będzie chciał wspomóc swoją drużynę podczas play offs, a konkretnie już w pierwszej rundzie. Następnie pojawiły się spekulacje, iż Al jednak nie zagra już w tym sezonie. Tezę obalił jeden z lekarzy, który uważa stan zdrowia podkoszowego na tyle pozytywnie by gracz mógł rozegrać 15 minut podczas spotkania. Horford miał zdać test i zagrać w meczu przeciwko Dallas Mavericks by zbadać swoje możliwości.

Jak wiadomo jednak play offs to chwile prawdy, a zespoły grają w nich na maksimum możliwości, nie oszczędzając ani siebie ani rywali. I tego chyba właśnie obawia się Horford, w końcu sporo lat grania przed nim!

Minionej nocy podkoszowy reprezentacji Dominikany oświadczył, iż odpuszcza spotkania z Celtami podczas pierwszej rundy play offs, by jako zdrowszy i silniejszy wrócić na ewentulaną drugą rundę. Jeśli Hawks przejdą Zielonych spotkaliby się w niej z kimś z trójki: Bulls, Sixers, Knicks.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *