Garnett i Bynum graczami tygodnia #15.

Kevin Garnett po raz pierwszy w bieżącym sezonie (ale nie pierwszy raz w karierze;-) , a Andrew Bynum po raz drugi w tym sezonie, zostali uhonorowani wyróżnieniami Gracza Tygodnia. Co zastanawiające ze smakiem musieli się obejść Chris Paul, Carmelo Anthony oraz Rajon Rondo, których wskazywaliśmy w naszym podsumowaniu tygodnia..

Celtics mają za sobą w minionych 7 dniach, 4 wygrane podczas 5 rozgrywanych spotkań granych w ubiegłym tygodniu Jego średnie kształtowały się na poziomie: 20 pkt, 10.8 zb, 2.5, 1.3 przech. i 1 blk. Big Ticket trzykrotnie odnotował double-double. W tym czasie on i jego zespół ogrywali czołowe siły Wschodu jak Heat i Hawks.

Środkowy Lakers przejął pałeczkę lidera po kontuzjowanym Kobe Bryancie i poprowadził Jeziorowców do 4 wygranych w serii. Jego przeciętne zdobycze podczas ostatnich 7 dni to: 21.8 pkt, 16.3 zb i 1.5 blk. Drew w tym czasie trzy razy zanotował dublet, przy czym jeden z nich naprawdę był imponujący:16 punktów i 30 zbiórek przeciwko numer jeden Zachodu – Spurs.

Innymi nominowanymi do nagrody Player of the Week byli: Kenneth Faried, Danny Granger, Chris Paul, Rudy Gay, Eric Gordon, Carmelo Anthony, Kevin Durant i Russell Westbrook.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *