Enbiej PG Ranking – Wschód

Zakończyliśmy głosowanie w obu konferencjach na pozycjach silnego skrzydłowego. Przed decydującą rozgrywką na tej pozycji warto jednak wyłonić najlepszą 5tkę rozgrywających na Wschodzie, którzy po wybieranych jutro PG z Zachodu stworzą finałowe zestawienie.

Uszeregujcie zawodników w kolejności – na samej górze najlepszy – na samym dole najgorszy (ze względu na ograniczenia sondy musiałem subiektywnie wybrać 10tkę finalistów). Top 5 Wschodu + Top 5 Zachodu trafi do finałowej rozgrywki na tej pozycji. Do dzieła!

W rozwinięciu znajdują się wyniki głosowania na najlepszych silnych skrzydłowych konferencji zachodniej.

Wyniki Enbiej PF Ranking – Zachód:

PF Ranking Zachód - Wyniki

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

8 komentarzy

 1. Mateusz Babiarz napisał(a):

  Po 50 głosach czołówka jest bardzo wyrównana. Prowadzi D. Rose z minimalną przewagą nad duetem Rajon Rondo i Deron Williams. Ostatnie miejsca okupują zaś Mario Chalmers i Jameer Nelson.

 2. Adrian89 napisał(a):

  oceniając ten sezon jest problem że Rose sporo nie grał. Dlatego u mnie 3 miejsce

  Rondo
  Irving
  Rose
  Williams
  reszta wyraźnie za konkurencją

 3. Fixer6 napisał(a):

  zastanawialem sie gdzie umiescic Rose’a ale na dzien dzisiejszy, Rondo jako maszynka do asysy i wygrywania (TD i wygrane Bostonu) wg mnie plasuje go na pierwszym miejscu przed the reigning MVP

 4. Mateusz Babiarz napisał(a):

  @Fixer6:disqus Myślę, że stąd też minimalna różnica między tymi dwoma graczami po blisko 100 głosów.

 5. TerminX napisał(a):

  To co najbardziej przeszkadza mi w grze Rose’a, to to że w porównaniu do Derona a szczególnie Rajona słabo kreuje gre. Dlatego też u mnie (jako zwolennika „klasowych” jedynek jest on na 3 miejscu za RR i Williamsem.

  Pozdro.

 6. Mateusz Babiarz napisał(a):

  Po 140 oddanych głosach zestawienia wygląda tak:

  1) Rose
  2) Rondo
  3) Williams
  4) Irving
  5) Jennings
  6) Wall
  7) Lin
  8) Holiday
  9) Nelson
  10) Chalmers

  Mnie osobiście najbardziej zaskoczyła (jak na tą chwilę) wysoka pozycja Walla i niska Holiday’a. W zestawieniu jest walka i pojedyncze głosy mogą zadecydować o ostatecznych rozstrzygnięciach :)

 7. Finley napisał(a):

  Deron, Rondo, Rose, Irving, Wall, Jennings, Nelson, Holiday, Lin, Chalmers.

  Jedno pytanie, gdzie jest Jose Calderon z przelicznikiem 4.50 asyst do strat ? ( od lat królestwo CP3 ) Facet kreuje średnich graczy przy dość wolnym tempie gry… Za ten sezon dałbym go w pierwszej piątce.

 8. Whimet napisał(a):

  @babiarz:disqus 
  Niska pozycja Holidaya może być spowodowana tym że w tym sezonie Collins próbuje przestawić go na rzucającego co jakoś nie idzie ; )sdasdasdasdas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *