Wrzuta dnia: Stefanowi postawią pomnik w Chinach;-)

Swego czasu pomnika doczekał się Jego Powietrzna Wysokość przed United Center w Chicago. Na jesieni sternicy Besiktasu zasłynęli z mega szybkiej decyzji – po 10 spotkaniach – zastrzegając numer Derona Williamsa. Tymczasem  w NBA China mamy objawy Starburo-manii. Świeżo upieczony Mistrz tamtejszej ligi, który dał Kaczkom z Pekinu pierwszy tytuł (4-1 w finale), doczekał się miana bohatera. A, że herosi w Azji są traktowani z szacunkiem to ex gwiazdor Knicks dostanie za swoje zasługi pomnik.  Pod petycją o monument podpisało się już ponad milion Chińczyków!

Stephon Marbury w rozgrywkach chińskiej ekstraligi zdobywał średnio 27pkt/6.3as/2.4 przech. W finałach play offs jego średnie punktowe wzrosły do 40 oczek na mecz! Prace nad rzeźbą trwają a przedstawia ona trzymającego mistrzowskie trofeum rozgrywającego.

Stefanie, Stefku, Stefciu GRATULUJEMY!!

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *