Wrzuta dnia: Rodman zagra w bułgarskim meczu gwiazd?

Jak wczoraj podało wiele serwisów sportowych (wśród nich Yahoo! Sports) Dennis Rodman, była legenda NBA, jest blisko występu w Meczu Gwiazd ligi bułgarskiej! Nie jest tajemnicą, że jeden z najbarwniejszych zawodników w historii ligi ma problemy finansowe więc taka okazja na dorobienie może być mu jak najbardziej na rękę.  

Zapytany przez dziennikarzy o to co wie na temat Bułgarii, 50-latek (w swoim stylu) odpowiedział:

I learned a bit about your country on the internet. Your women are very beautiful.

Agencja prasowa z Sofii podała także, że Rodman przy okazji spotkania ma przeprowadzić wykład w czasie którego będzie tłumaczył młodym bułgarskim zawodnikom to jak najlepiej pod względem psychologicznym przygotować się do meczów koszykówki. To nie jest spóźniony, prima aprilisowy żart.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

2 komentarze

  1. woy9 napisał(a):

    Pamiętam cytat z filmu Blue Chips (Drużyna Asów) ,że Nick Nolte po zwolnieniu nigdzie nie znajdzie pracy..chyba ,że w Bułgarii..

    • Mateusz Babiarz napisał(a):

      Lol :) Z drugiej strony jakby zaprosili Robaka na mecz gwiazd w Polsce, to bym stanął na głowie żeby go zobaczyć na żywo mimo że ma już pięćdziesiątkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *