Poranek z Enbiej: drugie starcie Thunder z Mavericks.

Pamiętacie poprzedni mecz, kiedy Grzmot I-Blocka uderzył w Dallas? Dokładnie 1 lutego Serge Ibaka sprzedał graczom Ricka Carlisle 10 czap. Wówczas też zdenerwowany Rick Carlisle kopnął piłkę w stronę jednego z kibiców. Wtedy to świetne spotkanie z 33 oczkami rozegrał Russell Westbrook. To była dobra okazja do rewanżu dla graczy z Dallas. Tym razem grali oni w domu Thunder.

Jeśli ktoś ma wątpliwości czy zespół Scotta Brooksa potrafi skutecznie bronić akcje rywali, to polecam obejrzenie powtórki z tego spotkania. Podczas drugiej połowy, gospodarze zaciętego pojedynku, zatrzymali Dirka, Jeta i spółkę na granicy 35% z pola. Po meczu trener miejscowych skwitował wyczyn swojej drużyny słowami „Nasza defensywa była wyśmienita. Kiedy nie możesz trafić do kosza i zmagasz się z nieskutecznością (38% OKC) jak my tego wieczoru, musisz grać twardziej w obronie by znaleźć szansę na wygraną”.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *