Hickson wybrał Portland.

Zwolniony przed paroma dniami z Sacramento, silny skrzydłowy J.J. Hickson zagra u boku LaMarcusa Aldridge’a w Portland Trailblazers. By zrobić miejsce w 15-osobowym składzie, Smugi zwolniły na rzecz ex skrzydłowego Cavs, niedawno przybyłego z Nets Mehmeta Okura. Umowa gracza będzie obowiązywać do końca obecnego sezonu, a sam gracz ma nadzieję  na wyższy kontrakt w nowych rozgrywkach.

Pod koniec czerwca zeszłego roku, Hickson zamienił się miejscami z Omrim Casspi i opuścił swój pierwszy klub, Cavaliers. Podczas lock outu, z kolei próbował swoich sił w Izraelu, ale jego przygoda z Bnei HaSharon trwała zaledwie jedno spotkanie (!).

W najlepszym dla siebie sezonie Hickson zaliczał średnie 13.8 pkt i 8.7 zb.  Ten sezon to jednak wielkie rozczarowanie dla podkoszowego. J.J. nie znalazł sobie pewnego miejsca u boku DeMarcusa Cousinsa i w rotacji trenerów Smarta i Westphala. Jego średnie spadły do 4.7pkt przy 5.1 zb na mecz. Teraz ma szansę na odbudowę w nowym klubie, który potrzebuje solidnego rzemieślnika w miejsce niedawno też oddanego Marcusa Camby’ego.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

2 komentarze

  1. taha20 napisał(a):

    Ostatni zryw w kierunku PO? Dziś chyba ostatnia z ostatnich szans ^^

  2. Woy9 napisał(a):

    pochwalę się ,że stawiałem na jego transfer do PTB. jakoś pasuje do nich;-) oby im w miarę możliwości pomógł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *