Celtowie znaleźli centra (?)

Ma 27 lat, za sobą trzyletni staż w Bobcats, chwilę gry u boku Jasona Kidda w Dallas, 73 mecze w sezonie dla T-Wolves oraz 94 spotkania w nogach na – przestrzeni dwóch sezonów – w Ohio. To Ryan Hollins, a nie Chris Kaman, notujący ostatnio średnie 3.7 pkt i 2.3 zb na mecz został następcą Jermaine’a O’Neala i Chrisa Wilcoxa (obaj kontuzjowani) wśród bostońskich Celtów. 

Hollins swoim debiutem w zielonym trykocie przypieczętuje 300 występ na parkietach NBA. Podczas sezonu 2008-09 rozegrał 9 spotkań dla Mavs podczas play offs i na chwilę zrobiło się o nim głośniej. 2 dni temu stracił pracę w Cleveland, ale rękę do niego wyciągnął Danny Ainge..

Dwa razy w karierze odnotował rekord punktowy na poziomie 19 oczek i raz złapał 12 zbiórek. Teraz postara się coś dobrego wnieść, głównie w defensywie, do ekipy Doca Riversa.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *