Trade deadline coraz bliżej. Najnowsze doniesienia (4).

Tak, to już tylko tydzień pozostał nam do Trade Deadline. Ostatnie dni nie przyniosły nam zbyt wielu nowych doniesień, ale bardzo prawdopodobne, że jest to tylko cisza przed burzą.


Josh Smith poprosił władze Hawks o wymianę. Wcześniej mówiło się w skrzydłowym z Atlanty w kontekście przeprowadzi do Orlando w wymianie, w której bałby udział Dwight Howard oraz do Bostonu, gdzie miałby zamienić się miejscami z Kevinem Garnettem. Jednym z zespołów, które pytały o możliwość pozyskania Smitha są Warriors.

– Istnieje duża szansa, że Jamal Crawford nie wytrzyma w Portland nawet pół roku. Zainteresowanie tym zawodnikiem wyrazili Wolves, którzy potrzebują strzelca, a w zamian proponują Luke’a Ridnoura. Do zainteresowanych drużyn należy dołożyć także Clippers, którzy szykują następcę dla Chauncey’a Billupsa, a mogliby zaproponować Blazers Erica Bledsoe oraz Pacers.

– Lakers są dalej zainteresowani pozyskaniem Ramona Sessionsa, ale wstrzymują się w finalizacją tej transakcji do momentu rozstrzygnięcia sprawy transferu Dwighta Howarda. Cavaliers oczekują za swojego zawodnika jedynie picki w drafcie.

– Odejście Stephena Jacksona z Milwaukee Bucks jest już praktycznie przesądzone. Sam zawodnik najchętniej widziałby się w koszulce New Jersey Nets lub Orlando Magic. W jednym z wywiadów poruszył także temat swojej gry w Chicago. Czy po kontuzji Ripa Hamilltona, to faktycznie możliwe?

Boris Diaw trafił na listę graczy nieaktywnych, więc jego przyszłość jest niemal pewna. Prawdopodobnie jego kontrakt zostanie wykupiony, a Francuzem interesować się będą wtedy Suns oraz Knicks.

Rasheed Wallace był już łączony z Lakers oraz trenował z Heat. Teraz do gry w Atlancie namawia go Jerry Stackhouse.

Heat, Rockets i Warriors ustawiają się w kolejce po Chrisa Kamana, tym bardziej, że Hornets nie oczekują za swojego środkowego zbyt wiele. Do gry o Kamana weszli też Blazers, którzy są skłonni oddać, ale niekoniecznie do Nowego Orleanu Geralda Wallace’a.

– Debiutant Lakers Darius Morris został odesłany do D-League, aby ograć się w drużynie Los Angeles D-Fenders.

– Nets podpisali drugi, 10-dniowy kontrakt z Geraldem Greenem.

Michaelem Beasleyem zainteresowani są Lakers, Celtics i Magic.


Piotr Gładczak

Miłośnik NBA od prawie 20 lat. Tropiciel ciekawostek statystycznych i wielbiciel NBA lat 90-tych. Nauczyciel WF i właściciel firmy gomaster.pl.

3 komentarze

  1. Cosmo napisał(a):

    Hmm, dwie informacje o Sessionsie. Oj, była chyba nocka z NBA, co Gladysh:)

  2. Piotr Gładczak napisał(a):

    Heh, ktoś inny dopisał o tym:)

  3. RvP napisał(a):

    Kogo Heat oferują w zamian za Kamana?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *