Odom myśli o powrocie do L.A.

Autor: Quentin

Lamar Odom nie przestaje tęsknić za Los Angeles. Skrzydłowy Dallas Mavericks nie jest zadowolony ze swej roli jaką spełnia w ekipie Mistrzów, przez co miał nawet ostatnio spore kłopoty w swoim klubie.
Reprezentant USA najchętniej jednak opuściłby Teksas na rzecz słonecznego L.A i z powrotem zawitał albo do Lakers albo do Clippers, w których to klubach w przeszłości już występował.

Podobno trwały rozmowy na temat ewentualnej wymiany z Clippers, jednak działacze Mavs nie chcą „balastu” w postaci kogokolwiek, komu musieliby płacić pieniądze, a tylko taka wymiana w tym przypadku mogłaby wejść w życie.

33 – letni skrzydłowy w obecnych rozgrywkach notuje średnio 7.7pkt, 4.5zb i 1.8as, co jest jego najgorszym wynikiem odkąd występuje na parkietach ligi NBA. Przed rokiem był uznany Najlepszym Rezerwowym NBA, a ma na koncie 2 tytuły Mistrza ligi. O mały włos ze względu na niewłaściwe podejście do swoich obowiązków nie wylądował parę dni teamu w podrzędnej jak dla gracza tej klasy lidze D-League..

Spekuluje się, iż po zakończeniu sezonu L.O. może wrócić do Clippers i dołączyć do Blake’a Griffina oraz Chrisa Paula.  Odom z numerem 4 draftu 1999 roku trafił właśnie do Clippers. Następnie w 2003 roku przeniósł się do Miami Heat, a po roku gry wrócił do L.A. jako część wymiany za Shaq’a O’Neala, obok Briana Granta i Carona Butlera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *