Joe Johnson opuści All Star Weekend. Josh Smith kandydatem do gry w Meczu Gwiazd.

To o czym mówiono od wczoraj zostało właśnie potwierdzone przez stronę NBA.com. Joe Johnson opuści Weekend Gwiazd NBA i nie zagra w Meczu Gwiazd. Johnson nie wystąpi również w konkursie rzutów za trzy punkty..

J.J. miał wystąpić w All Star Game po raz 6. jednak przegrał z urazem kolana, odniesionym w poniedziałkowej potyczce z Chicago Bulls. Wiele wskazuje na to, iż zastąpi go jego kolega z Atlanta Hawks, Josh Smith. 

Ex gracz Celtics i Suns – notujący ponad 16pkt na mecz w tych rozgrywkach – po szczegółowym badaniu rezonansem magnetycznym i stwierdzeniu groźniejszego urazu kolana został wykluczony z kolejnych potyczek Jastrzębi z New York Knicks oraz Orlando Magic.

Następnie zdecydowano również, iż Johnson powinien odpocząć  i  odpuścić święto gwiazd NBA. J.J. to drugi z liderów Hawks, po Al’u Horfordzie, który ma problemy ze zdrowiem w tym sezonie. Niewątpliwie jest to efekt ogromnego tempa bieżących rozgrywek i mniejszej ilości czasu na odpoczynek oraz regenerację. Wówczas właśnie wzrasta ryzyko kontuzji graczy.

Nie wykluczone, że gdyby nie kontuzje to Horford i Johnson znów zagościliby w tym prestiżowym wydarzeniu. Tymczasem fanom Hawks zostaje trzymać kciuki za występ Josha Smitha, który jest jednym z faworytów do wypełnienia luki po koledze z drużyny. O tej decyzji zastępstwa poinformuje nas David Stern w przeciągu 48h.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *