Williams chce odejść z Hawks

Marvin Williams – zawodnik regularnie występujący w pierwszej piątce Atlanta Hawks bardzo chętnie zmieniłby otoczenie według informacji podanych przez portal espn.com. Gracz ma być niezadowolony z roli jaką odgrywa w drużynie i chciałby przejść do zespołu, gdzie jego umiejętności będą wykorzystywane w większym stopniu niż obecnie w ekipie Jastrzębi.

W obecnym sezonie skrzydłowy Hawks zagrał w 28 meczach wszystkie rozpoczynając w pierwszej piątce. Jego statystyki z tego sezonu to 9,6 pkt oraz 5,4 zbiórki na mecz. W przypadku zdobyczy punktowych Williams zalicza jeden z najgorszych sezonów w swojej karierze.  Niższe średnie notował jedynie w swoim debiutanckim sezonie, kiedy to zdobywał 8,5 pkt na jedno spotkanie.

Sezon 2011-12 jest jego siódmym spędzonym na parkietach NBA. Atlanta Hawks są jego pierwszym i jak do tej pory jedynym klubem, w którym do tej pory występował w lidze. Zatem ewentualna zmiana pracodawcy będzie pierwszą dla wychowanka uniwersytetu North Carolina w jego zawodowej karierze.

Paweł Kołakowski

Od lat wierny kibic Houston Rockets i wielbiciel Charlesa Barkleya (głównie z czasów gry w Suns). Wychowany na transmisjach NBA w TVP2 wspominający z łezką w oku te godzinne transmisje w piątkowe popołudnia z komentarzem Szaranowicza i Łabędzia :). Ahh te lata 90-te :)

5 komentarzy

 1. Bob napisał(a):

  Matko jedyna! Hawks powinni go oddać z pocałowaniem ręki i jeszcze mu dziękować :D

 2. Finley napisał(a):

  Dokładnie, oni od dawna chcą go oddać, ale nie było chętnych na jego kontrakt. Ciekaw jestem kto da go sobie wcisnąć, ale jak znam życie to wezmą go Bobcats…

 3. Heinrich napisał(a):

  Niech Nets go wezmą. Będą mogli wystawić piątkę Williamsów!

 4. Woy9 napisał(a):

  Happy Williams Family!:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *