Ostatnie karty przed All Star Weekend odkryte. Znamy uczestników Skills Challange.

W przeszłości nagrody w tym konkursie zdobywali Steve Nash, Dwayne Wade, a w minionym roku Stephon Curry. Podczas All Star Weekend w Orlando nie zabraknie wielkich gwiazd w konkursie umiejętności kozłowania, mijania rywali/tyczek czy trafiania do kosza. Dla przykładu na udział drugi rok z rzędu dał się namówić John Wall i obrońca tytułu Stephon Curry. Niestety zabraknie w nim Jeremy’ego Lina ;-)

Skills Challenge odbędzie się 26 lutego i będzie przed konkursem rzutów za trzy punkty oraz gwoździem programu – konkursem wsadów. 

W tym roku o tytuł najsprawniejszego i najszybszego z piłką konkurować będą: Russell Westbrook (Oklahoma City Thunder), John Wall (Washington Wizards), Tony Parker (San Antonio Spurs), Kyrie Irving (Cleveland Cavaliers), Deron Williams (New Jersey Nets) i Stephen Curry (Golden State Warriors).

Jak myślicie kto wygra te zawody?

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

3 komentarze

 1. GeoClippers napisał(a):

  Curry lub Williams, może Westbrook. Szkoda że nie ma Rondo.

  Btw. super sprawa z tymi stypendiami dla „dziecka” zwycięzcy :)

 2. majecha napisał(a):

  Daniel Diaz is cool:)

 3. Teo napisał(a):

  Szkoda że nie ma Rosa, ma smykałkę to tego typu grania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *