Kolejny gracz w konkursie rzutów za trzy punkty.

Do wczoraj wiedzieliśmy o Kevinie Love, Ryanie Andersonie a dziś pojawiła się kolejna informacja na temat obrońcy New Jersey Nets. Anthony Morrow, drugi obecnie strzelec NBA w ilości, z 60 trafieniami zza łuku na koncie, podejmie wyzwanie i spróbuje pokusić się o wygraną w konkursie rzutów za trzy punkty, podczas Weekendu Gwiazd w Orlando.

Obrońca Nets w tej chwili jest drugi w lidze za Ryanem Andersonem w ilości trafionych rzutów za 3. Ma na koncie 60 celnych prób, podczas gdy skrzydłowy Magic – 77. Morrow dał popis swoich umiejętności podczas ostatniego starcia z Timberwolves, w którym trafił 8 takich prób, zdobywając 42 oczka tj. swój rekord kariery.

Morrow trafia w tym sezonie za trzy ze skutecznością 42%, podczas gdy w całej karierze z Warriors i Nets osiągnął poziom 44.3%. W tym sezonie notuje on  też średnią 13 punktów na mecz.  Jest też jednym z najsłynniejszych w NBA graczy, z kategorii niewybranych w drafcie. Swego czasu rękę do niego wyciągnął słynny trener Warriors – Don Nelson.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

2 komentarze

  1. majecha napisał(a):

    Wg mnie wygra-licze na niego

  2. Wojtek Żuławiński napisał(a):

    wyjdzie pewnie jakis James Jones z lasu i wygra, jak ostatnio
    niech zaprosza Jodie Meeksa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *