Wrzuta dnia: stroje na All-Star Game 2012

W nocy z czwartku na piątek o 1.00 dowiemy się, kto wystąpi w pierwszych piątkach All-Star Game 2012 w Orlando. Mamy już szansę zobaczyć jak wyglądają stroje, w których wystąpią ci gracze. Jak Wam się podobają? Mi bardzo, może nawet za bardzo przypominają uniformy z poprzedniego roku. Osobiście uważam, że najlepszym pomysłem były stroje klubowe, w których koszykarze grali w końcówce lat 90-tych.

Piotr Gładczak

Miłośnik NBA od prawie 20 lat. Tropiciel ciekawostek statystycznych i wielbiciel NBA lat 90-tych. Nauczyciel WF i właściciel firmy gomaster.pl.

5 komentarzy

 1. Mike pisze:

  najlepsza stroje jak maja wlasnych druzyn:)

  • Piotr Gładczak pisze:

   Dokładnie, też uważam, że najlepszym pomysłem były stroje klubowe.

 2. Hendrix pisze:

  Mi również najlepiej podobało się gdy gracze podczas meczu gwiazd występowali w swoich strojach klubowych, jakoś lepiej to wyglądało, bardziej unikatowo :)

 3. Currose301 pisze:

  To coś na wzór rookie vs sophomore oni mają klubowe,a tak już zchaczając o mecz rookie vs sophomore kto będzie grał,ma ktoś pierwsze 5 i rezerwowych obu ekip?

 4. KobeFan pisze:

  1. Te koszulki od kilku lat są takie same i według mnie są beznadziejne
  2. Fakt ja też wolałem, jak były koszulki klubowe, ale to nie wróci marketing, koszulki klubowe to koszulki klubowe, a na koszulkach za All-Star Adidas może tylko dodatkowo zarobic.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *