Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

8 komentarzy

 1. Adrian89 pisze:

  moim zdaniem chyba jednak Perkins ale oba są mega:) ale James niedawno tak chwalili Blake się wkurzył i James sam przyznał że jednak Blake ma najlepszy wsad w tym roku:)

 2. song7 pisze:

  na Perkinsie wymiata :)

 3. qe4 pisze:

  Nazwałbym to troszkę inaczej. Najlepszy wsad do tej pory w tym sezonie. Przed nami jeszcze … oj sporo także Griffin i jego poster na Perkinsie to na chwilę obecną kandydat na wsad roku. Trochę żałuje, że nie ma JR Smitha w tym sezonie. Co by o nim nie mówić to dunki zawsze miał konkretne a ten z poprzedniego sezonu nad Gary Nealem (chyba nad nim) pozamiatał.

 4. cynick pisze:

  Ciekawe jak długo przy takim sposobie zdobywania punktów wytrzymają mu kolana?

 5. patryk.boobie pisze:

  Wsad nad mozgowem był lepszy w tym, że Blake na dłużej „zatrzymał się” w powietrzu. Jednak efektowniejszy był ten nad Perkiem, bo w jego wypadku była próba obrony, a Mozgow po prostu stał i pozwolił sobie na to bez walki.

 6. Korbonekropusikraszer pisze:

  Siedziałem do 1998 dosyć mocno w NBA. Odszedł Jordan. Później jeszcze czasy dobrej gry Iversona, Vincea Cartera, Spurs. I po paru latach wracam. Poruszam po raz kolejny tą kwestię: czy obecnie w NBA gra się dla jak najbardziej przereklamowanych wsadów (agresywne miny, gesty po akcji, etc.) czy może coś innego jeszcze jest celem? Oświećcie mnie czy rzeczywiście to są takie wsady żeby po nich przez kilka minut „celebrować” je groźnymi minami, gestami, wymachiwaniem, obściskiwaniem, gratulowaniem? Jak Pippen grał w Blazers zarzucał Rasheedowi takie piłki, że wsady Wallaca biją na głowę te Blakowe. I nie było celebrowania i podniecania się przez 5 minut. Ok rozumiem w pewnym sensie, że jak Carter przeskoczył białego chłopa wsadem to rzeczywiście jakaś granica została przekroczona ale czy o to w tym chodzi? Przyjemność oglądania tych meczów psuje mi to dziwne zachowanie po akcjach. Przecież ten z „6” mało co nie zrobił dobrze Griffinowi po tym wsadzie. Owszem była sportowa złość i w Jordanie, Kempie, Sprewellu, etc., jednak wydaje mi się, że obecnie koleżkowie już przeginają z tą wzajemną adoracją, ehhh….

 7. bryk pisze:

  Korbonekropusikraszer- wallace go griffina – słabe porównanie, griffina ma energię i cieszy się grą, co w tym złego widzisz?

 8. Necrokorbosiupifaker pisze:

  Rasheed to tylko jeden z przykładów. Skupiasz się na porównaniach a mi chodzi o to epatowanie agresją. A poza tym u Blejka brak mi właśnie cieszenia się grą i finezji. Poza tym (2) zastanawiałem się i czekam na wskazówki czy w obecnej NBA to głaskanie się po każdym prawie wsadzie to jakaś norma bo zrozumieć tego nie mogę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *