Wizards zwolnili Saundersa

Po fatalnym starcie sezonu i przy braku perspektyw na szybką poprawę Washington Wizards postanowili rozstać się z Flipem Saundersem. Taką informację przekazały bliżej nieokreślone źródła serwisowi Yahoo! Sports. Czarę goryczy przelała wczorajsza porażka z Philadelphia 76ers : 83-103, po której Wizards mają najgorszy bilans w lidze – 2 wygrane i 15 porażek.

W tej chwili nie jest jeszcze jasne kto przejmie schedę po Saundersie. Podobno ofertę tymczasowego prowadzenia zespołu otrzymał dotychczasowy asystent Randy Wittman.

Saunders pracował w stolicy przez niewiele ponad 2 sezony. Jego bilans z tego okresu to 51 wygranych i aż 179 porażek.

Kto widział mecze Waszyngtonu w tym sezonie ten wie, że zmiany na stanowisku szkoleniowca musiały zostać przeprowadzone. Pozostaje mieć nadzieję, że teraz w Wizards zamelduje się trener ze zdecydowanie twardszą ręką niż Flip i wykrzesa więcej od utalentowanych Walla, Younga czy McGee.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

3 komentarze

  1. ditroit1221 napisał(a):

    Z Wizards przykład powinni wziąć też Knicks i to jak najszybciej

  2. Krzychair napisał(a):

    Dokładnie, śmiech na sali z NY w tym sezonie. na papierze wyglądają dużo mocniej a nie widać tego niestety na boisku. Powinni zatrudnić kogoś kto się zna na obronie.

  3. song7 napisał(a):

    Racja teraz czas na zwolnienie Mike! Jerry Sloan trenerem Knicks :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *