Dwight Howard i Marc Gasol graczami 4.tygodnia rozgrywek

Dwight Howard w Konferencji Wschodniej a Marc Gasol w Konferencji Zachodniej zostali wybrani najlepszymi graczami 4. tygodnia 66.sezonu NBA. Wcześniej, w poprzednich tygodniach te wyróżnienia wędrowały min. do rąk LeBrona Jamesa, Derricka Rose’a czy Kobego Bryanta. 

Center Orlando Magic zaliczył w tym okresie średnie: 19.5 pkt, 18.8 zb, 2.8 as oraz 2.8 blk na mecz, a jego zespół zanotował bilans 3-1. Superman miał w tym czasie na koncie trzy wielkie double double : 25/17, 24/25 oraz 21/23.

Z kolei środkowy Grizzlies poprowadził swoją drużynę do czterech zwycięstw, sam notując średnie 19.5 pkt, 9.8 zb, 4.5 as i  2.5 blk. W trzech z tygodniowych spotkań odnotował double double na poziomie co najmniej 19/10.

Innymi nominowanymi podczas tego tygodnia byli:

Joe Johnson i Josh Smith z Hawks, Danilo Gallinari i Al Harrington z Nuggets, z Grizzlies- Mike Conley, z Heat Chris Bosh oraz LeBron James, z Milwaukee Brandon Jennings, z Oklahomy City Russell Westbrook, ponadto z Portland LaMarcus Aldridge i z Phoenix Steve Nash.

1 Odpowiedź

  1. Finley napisał(a):

    brawo dla Marca Gasola ! Ten facet to najbardziej kompletny center ligi, a wciąż tak niedoceniany. Oby go trenerzy wybrali do ASG ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *