Irving szykuje się na Igrzyska w Londynie.

Podczas gdy my spoglądamy w stronę składu amerykańskiego Dream Teamu, ciekawe wieści dobiegają do naszych uszu z obozu australijskiego. Otóż numer jeden minionego draftu, którego ojciec pochodzi z Australii i nawet grał tam zawodowo w kosza, rozważa grę, w kadrze tego kraju podczas letnich Igrzysk Olimpijskich.

Jak powszechnie wiadomo Kyrie mógłby mieć problemy z załapaniem się do kadry amerykańskiej, zwłaszcza, że na pozycji rozgrywającego panuje prawdziwy urodzaj a tłuste lata przeżywają Chris Paul i Derrick Rose i o swoich rozważaniach poinformował swojego mentora oraz trenera Duke – Mike’a Krzyzewskiego.

Notabene Coach K. poprowadzi kadrę amerykańską, której wstępną 20-stkę graczy, poznaliśmy przed paroma dniami.

google.com, pub-2915109786295953, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Irving na pewno dodałby potrzebną do sukcesu iskrę w kadrze Australii, zwłaszcza patrząc na jego coraz lepszą grę w Cleveland. Ponadto, jeśli do gry w Igrzyskach w Londynie udałoby się przekonać Andrew Boguta z Bucks i Davida Andersena z Montepaschi Sienia to kto wie czy nie bylibyśmy świadkami narodzin pretendenta do medalu w tej bardzo prestiżowej imprezie.

The Boomers (bo tak potocznie mówi się o Ozzies) mogliby śmiało liczyć na innych bardziej znanych w Europie zawodników jak: Matt Nielsen (Chinki Moskwa), Patrick Mills (po epizodzie w Portland trafił do ligi chińskiej), Alex Marić (Panathinaikos), Joe Ingles (Barcelona), Nathan Jawai (Partizan Belgrad, a niegdyś Minnesota i Toronto) oraz Brad Newly (Lietuvos Rytas Wilno).

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *