Howard kojarzony z Clippers?

Autor: Bartek

Środkowy Orlando Magic, Dwight Howard, nie jest szczęśliwy na Florydzie. Nie jest tajemnicą, że od dłuższego czasu zastanawia się nad zmianą klubu. Teraz do swojej listy życzeń dołączył kolejną drużynę.Podczas skurczonego, zimowego okresu przed sezonem Dwight Howard bardzo chciał trafić do Los Angeles Lakers. Wydawało się, że transfer jest już niemal przesądzony. Koszykarz został jednak w dotychczasowym klubie. W kontekście późniejszych przenosin mówi się także o Dallas Mavericks i New Jersey Nets. Teraz do tej listy dołączył jeszcze jeden, mocny gracz.

Według Chrisa Sheridana, „DH12” chce teraz trafić do Los Angeles Clippers, gdzie grałby z Chrisem Paulem i Blake’m Griffinem. Howard mówi ponoć, że taka możliwość go „intryguje”.

Należy dodać, że mimo niekorzystnej atmosfery wokół największej gwiazdy, Orlando spisuje się w tym sezonie całkiem nieźle i notuje bilans 9-3. Sam Howard gra jeden z najlepszych sezonów karierze. Jego total rebound rate jest na najwyższym poziomie, odkąd przyszedł do NBA (23,6). Zbiera łącznie 15,2 piłki oraz blokuje 2,2 rzutu, do czego dokłada 20,5 punktu na mecz.

4 komentarze

 1. sciemnix napisał(a):

  clippers będą grać dwoma piłkami czy jak?

 2. Lanfaust napisał(a):

  niech zamiast kombinować nauczy się rzucać wolne, to nawet w Orlando będzie miał duże szanse na mistrza

 3. ditroit1221 napisał(a):

  Nawet jeśli to tylko po sezonie bo Clipersi nie mają za bardzo kim handlować bo nie wierzę by oddali Griffina lub CP3

 4. Kuba napisał(a):

  ja nie widzę griffina i howarda w jednej drużynie, chyba że władze nba specjalnie dla nich powiększą dwa razy trumnę ;p

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *