Problemy Los Angeles Clippers

Pod znakiem zapytania stoi występ Chrisa Paula w dzisiejszym meczu przeciwko New Jersey Nets. Badanie rezonansem mięśnia lewego uda dało wynik negatywny i tym samym gwiazdora Clippers może zabraknąć w składzie drużyny z Kaliforni. Przypomnijmy, że CP3 doznał kontuzji w czwartej kwarcie ostatniego meczu z Los Angeles Lakers, które jego drużyna wygrała 102-94.

Chris jest bardzo ważną postacią naszej druzyny, ale mamy umowę i wiem, że pozostali zawodnicy będą gotowi do meczu. Mamy innych zawodników gotowych do gry. Kontuzje są częścią tej gry i trzeba się z nimi liczyć. Mam nadzieję, że Paul będzie jak najszybciej gotowy do gry. Chris jest typem wojownika i wierzę, że szybko wróci do zdrowia, ale musi podejść do tego z rozwagą bowiem jeszcze wiele meczów przed nami i będziemy go potrzebować” – tak komentuje całą sytuację trener Vinny Del Negro.

Przypomnijmy, że kontuzja Paula to nie jedyny problem Clippers. W tym samym spotkaniu z Jeziorowcami kontuzji doznał także Mo Williams i on także raczej przeciwko Nets nie zagra. Od dłuższego czasu z urazem zmaga się Eric Bladsoe, którego na parkietach NBA można się spodziewać za około 3 tygodnie.

Na wszelki wypadek do szerokiego składu drużyna Clippers włączyła Courtney’a Fortsona, który do tej pory występował w NBDL w zespole Los Angeles D-Fenders. Zawodnik ten przygotowywał się do sezonu właśnie z zespołem LAC, ale wówczas nie załapał się do kadry drużyny.

 

 

 

Paweł Kołakowski

Od lat wierny kibic Houston Rockets i wielbiciel Charlesa Barkleya (głównie z czasów gry w Suns). Wychowany na transmisjach NBA w TVP2 wspominający z łezką w oku te godzinne transmisje w piątkowe popołudnia z komentarzem Szaranowicza i Łabędzia :). Ahh te lata 90-te :)

1 Odpowiedź

  1. croolick napisał(a):

    Może zatem zobaczymy na trochę dłużej Lesliego, chciałbym zobaczyć te jego osławione dunki a’la Wade.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *