Nets chcą pozyskać Mayo.

Autor: Quentin

O.J Mayo być może jeszcze w trakcie obecnego sezonu zmieni pracodawcę i przeniesie się do New Jersey Nets. Podobno ci ostatnio złożyli ofertę za tego gracza, w przeszłości wybranego z numerem trzecim w drafcie z 2008 roku.

Po bardzo udanym sezonie debiutanckim, kiedy Mayo grał po 38 minut w meczu i notował średnie na poziomie 18.5 punktu w ostatnim czasie jego akcje w Memphis mocno spadły.

W tym sezonie Mayo na parkiecie spędza średnio zaledwie 23.5 minuty w meczu notując 10.7 pkt oraz 3.5 zb na mecz. Sam zawodnik nie ukrywa niezadowolenia z zaistniałej sytuacji, a Nets chętnie widzieliby go u siebie.

W odwrotną stronę do miasta Elvisa udał mieliby się Jordan Farmar i Anthony Morrow, a być może Nets dołożyliby jeszcze któryś z wyborów w drafcie.

Ostatnio spekuluje się również, iż w przypadku nie pozyskania Dwighta Howarda, z zespołem umowy na 99% nie przedłuży Deron Williams. Być może również Nets postarają się przehandlować gdzieś swojego gwiazdora i najlepszego gracza drużyny.

3 komentarze

 1. Bob napisał(a):

  Przy obecnej formie Nets to nie wiem czy ten Mayo -> http://www.bocian.co.uk/upload/Products/winiary-majonez-dekoracyjny-700ml-6864.jpg by chciał do nich iść ;)

 2. Adrian89 napisał(a):

  Ja to nie wiem po co im taka wymiana. Morrow już z dnia na dzień gra coraz przyzwoiciej a jak zaskoczy może grać na podobnym poziomie co Mayo a do tego Farmar który daje sporo energii z ławki. Z 6 graczy których w ogóle gra teraz chcą oddać dwóch i dostać chimerycznego Mayo. Ja już bym pohandlował Deronem skoro i tak ma odejść i wyciągnąć jeszcze ze grajków z Memphis tego Younga i nie wiem kogo pomyślałem o Conley’u ale to chyba za dużo za Williamsa

 3. woy9 napisał(a):

  Ten pomysł w wydaniem Derona na Conley’a nie byłby taki zły! Być może jakiś wysoki draft przy tym ala pierwszorundowy pick dla Nets. Conley i Morrow mogliby dawać jakieś oparcie na obwodzie dla A.Johnsona. Tak naprawdę Nets do lepszej gry brakuje dynamicznej trójki równie dobrze broniącej. Aż szkoda, że nie udało się przechwycić Kirilenki. Wówczas mielibyśmy ładną kolonię Jazzu z Utah;-)
  Okur-Gaines-Williams-Humphries-Stevenson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *