Fatalne wieści dla Al’a Horforda i Hawks

Równie złe informacje dla Golden State Warriors i Kwame’a Browna

Środkowy Jastrzębi z Atlanty, uczestnik dwóch Meczów Gwiazd ligi NBA, Al Horford może mówić o sporym pechu. Podczas ostatniej potyczki swojej drużyny i porażki z Indianą Pacers (84-96) doznał on zerwania mięśnia lewego ramienia i będzie zmuszony pauzować przez najbliższe 3 miesiące! Zawodnik, który ma na swoim koncie występy w reprezentacji Dominikany, nie będzie w stanie pomóc swojej drużynie w walce o play offs a zespół ze stanu Georgia był brany pod uwagę jako pewniak do czołowej ósemki Wschodu.

Horford w obecnym sezonie rozegrał 11. spotkań podczas których notował 12,4 pkt, 7zb i 1.3 blk.  Jego team zajmuje dotychczas 3. miejsce w Southeast Division z bilansem 7-4. Spekuluje się ,że miejsce wszechstronnego podkoszowego w pierwszym składzie Hawks zajmie Zaza Pachulia lub Jason Collins. Nie wiadomo jeszcze jak szybko zawodnik podda się operacji.

Równie ciężkiego urazu w wygranym starciu z Miami Heat doznał były numer 1 draftu i najdroższy nabytek tego lata wśród Warriors – Kwame Brown.

Środkowy Wojowników zerwał mięsień klatki piersiowej i jego przerwa w grze również obejmie 3 miesiące. Ponadto wiadomo, że zabieg chirurgiczny będzie wykonany w przeciągu paru następnych dni. Kwame notuje w tym sezonie średnie 6,3 pkt oraz 6,4 zb  a jego zespół znajduje się w dole tabeli Pacific Division (bilans 3-6).  Niewykluczone, iż Mark Jackson poprosi sterników klubu od dodatkowy transfer gracza podkoszowego, gdyż Andris Biedrins i David Lee mogą mu nie wystarczyć przy tak intensywnym sezonie.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

1 Odpowiedź

  1. majecha napisał(a):

    Nie wiem co gorsze…:(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *