White Mamba Scalabrine!

Film robi furorę na naszym Facebookowym koncie – nie mogliśmy go pominąć na głównej stronie Enbiej! Brian „The White Mamba” Scalabrine!

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

5 komentarzy

 1. patryk.boobie napisał(a):

  Zaczyna mnie trochę denerwować to całe naśmiewanie się z Scalabriniego. Polega to bardziej na wyśmiewaniu się z jego wyglądu niż faktycznych umiejętności, a on takie posiada choć niewielu to dostrzega.

 2. GeoClippers napisał(a):

  A ja biorę to z dystansem i mam nadzieję że Brian też. Wydaje mi się, że taki „wyjątkowy” doping może go bardziej uskrzydlić niż zdołować.

 3. CKJE napisał(a):

  Mam nadizeje ze chlopak bierze to z dystanstem, chociaz wydaje sie byc spiety cala ta sytuacja i mu sie nie dziwie. Ludzie z jednej strony klepia rame, ale z drugiej go po prostu lubia. Amerykanie nie sa tak zawistni jak Polacy, wiec mam nadzieje ze Brian tez pozytywnie w miare to odbiera, chociaz presje jest niewatpliwa przez to.

 4. GeoClippers napisał(a):

  Nie zdziwie się jak dostanie więcej głosów do ASG niż Gortat :D

 5. majecha napisał(a):

  Sytuacja się odwróciła. kiedyś był wyśmiewany a każde zetknięcie z piłką kończyło sie buczeniem. Chyba wytrwałość, niezłomność w tej sytuacji wywołały te euforię. Coś jakby wszyscy życzyli jak najlepiej największemu (wg nich-bez obrazy Brian) cieniasowi w lidze-bo zasłużył na to twardym charakterem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *