Mecz wieczoru – All Star Game 1990

Tak jak napisał Bartek poniżej rozpoczynamy zabawę związaną z wyborem 10.tki najpopularniejszych Gwiazd ligi NBA. W związku z tym wydarzeniem chciałbym zaprosić Was na wspaniałe widowisko również z Florydy i Miami, z 1990 roku. W nim ujrzycie największych wirtuozów lat ’90-tych jak Jordan, Barkley, Bird, Ewing, Wilkins, Malone, Olajuwon, Robinson czy Johnson. Miłego oglądania i wspominania;-)

Boxscore

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

1 Odpowiedź

  1. saturn pisze:

    Ten All Star Game to najczarniejszy sen Olajuwona chyba. 5 bloków na jednym czołowym centrze ligi to niebywała rzecz. W tym najbardziej niezwykły w wykonaniu 18 cm niższego Barkleya ale również Jordana i Rodmana. Niestety w grze Barkleya widać jeszcze tę psychiczną niedojrzałość i koncentrację wyłącznie na własnym Ego. Dla odmiany znakomita postawa Ewinga. Twardo w obronie, ale efektownie w ataku.
    Przyjemnie popatrzeć na inteligentną grę starzejącego się już Birda i dwóch młodych wówczas wojowników: Pippena i Rodmana.
    Dawno nie widziałem tylu spudłowanych rzutów Jordana widać jaki postęp zrobił w latach 90-tych. Oczywiście wspaniale rozluźniony i bawiący się grą Magic, jakby na innym poziomie od reszty. Piękny pokaz gry piłką Thomasa. Gdyby nie Magic to pewnie on zostałby MVP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *